Пам’ять про подвиг героїв непідвладна часу. У ці травневі дні в кожному з нас воєдино зливаються почуття болю, безмежної радості та гордості за власний народ. 

Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир у Другій світовій війні та схиляємо голови перед пам’яттю полеглих. Низький уклін ветеранам, які прийняли титанічний виклик, показали всьому світу мужність, витримку та врешті-решт здобули велику перемогу!

Саме тому в Дні памяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні наша коледжанська родина вшановує пам’ять студентів, викладачів, працівників Крошенського сільськогосподарського технікуму – героїчних фронтовиків, які загинули або пропали безвісти в роки війни, пройшли важкими фронтовими дорогами і будували мирне життя. Вони своїми подвигами дарують нам великий, мужній і святий приклад любові до Батьківщини, рідної землі.

Нині українцям знову доводиться захищати свою Батьківщину, сьогодні героями стають вже онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945 сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

Вічна і світла пам’ять українським воїнам, які віддали свої життя у Другій світовій війні. Пам’ятаємо їхній подвиг і всі злочини нацистського режиму. Молимося за наших військових, які борються з російським нацизмом.

Честь і шана живим! Вічна слава загиблим! Хай не згасає пам’ять про героїв!.

Історія свідчить: наш народ – непереможний!

Слава захисникам України різних часів! Слава Україні!