м. Житомир, вул. Покровська, 96

17 листопада – це особливий день для студентів всього світу, адже це – Міжнародний День студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей. Студентські роки – це період професійного становлення, усвідомлення свого призначення та формування підґрунтя для подальшого життя. Знання, уміння, навички, здобуті впродовж навчання є запорукою професіоналізму і власної конкурентоспроможності. Студентські роки, напевно, і є той самий час, коли пізнавати треба не лише науку з підручників та лекцій, а й науку життя.

Ми студенти Житомирського агротехнічного фахового коледжу – нове покоління, народжене вже в незалежній Україні і проникнуте відчуттям власної гідності, патріотизму, вільнодумства, справедливості та відкритості до світу. Ми – надія країни, майбутня інтелектуальна еліта нації, яка здатна забезпечити в подальшому розвиток та духовне збагачення нашої держави.

Цінуйте кожну мить прекрасної студентської пори, намагайтеся плідно використовувати цей час, примножуючи свій інтелектуальний, творчий і культурний потенціал.

Студентська Рада самоврядування та Студентський профком бажає Вам творчої наснаги, ніколи не зупинятися на досягнутому і нехай завжди з Вами будуть вірні друзі, мудрі наставники та досвідчені колеги.

Що студенту побажати?
Багато їсти й добре спати,
Вранці вчасно лиш вставати,
Щоб на пари не проспати.
Бути в формі і здоровим,
До навчання все готовим,
Педагогів – добрих, чесних,
Лекцій – гарних, інтересних,
Світлих, творчих лиш ідей,
І прикольних вам вістей!