Інформуємо вас щодо організації проживання у гуртожитках та особливостейо плати за проживання під час дії воєнного стану.

За мешканцями, які не мають потреби у виселенні, відповідно до умовд оговору гарантовано зберігається ліжко-місце.

Наголошуємо, що у зв’язку із скрутним матеріальним становищем мешканецьм ає право на відтермінування оплати під час дії воєнного стану.

Водночас якщо у вас є фінансова можливість сплатити за проживання у гуртожитку, закликаємо зробити це, адже студентські гуртожитки необхідно утримувати на належному рівні, забезпечуючи їх життєдіяльність.

Для відтермінування оплати мешканцю необхідно написати особисту заяву (зразок додається) та направити на електронну адресу Дирекції коледжу: info@zhatk.zt.ua

Відповідно до п.3.1. договору про найм жилого приміщення в гуртожитку оплатат за проживання в гуртожитку встановлюється на підставі Законів України, інших діючих нормативних документів, та не може перевищувати розмір передбачений Наказом Міністерства освіти і науки України №284/423/173 від 28.03.2011 року, що складає 40% від мінімальної академічної стипендії. Оплата за проживання може змінюватись при зміні академічної стипендії.

Оплата для здобувачів освіти (студентів) буде нараховуватися таким чином:

1. Мешканцям, які під час дії воєнного стану фактично перебувають у гуртожитках, нараховуватиметься повна вартість проживання відповідно до чинної калькуляції – 604 грн. за місяць.

2. Мешканцям, які під час дії воєнного стану фактично не перебувають у гуртожитках, але не пройшли процедуру виселення, тому зберігається ліжко-місце, нараховуватиметься повна оплата за проживання – 604 грн. за місяць.

Щодо процедури виселення з гуртожитків на час дії воєнного стану:

За бажанням мешканці студентських гуртожитків можуть оформити виселення очно, яке здійснюється у загальному порядку. Для Вашої зручності та пришвидшення процесу прохання перед приїздом написати завідувачу гуртожитку про своє бажання виселятися і надати такі дані: ПІБ, номер гуртожитку та номер кімнати.

Для оформлення такої заявки на виселення мешканцю необхідно:

1. Розрахуватися за проживання та комунальні послуги (а також надати копію чека). Дізнатися стан рахунку можна, звернувшись на електронну адресу бухгалтерії: buh@zhatk.zt.ua

2. Написати особисто заяву (заява про виселення за власним бажанням на ім’я директора коледжу) .

3. Скан-копію паспорта з відміткою про реєстрацію місця проживання (додаток 13, додаток 16 для ID) за наявності паспорта та форми. За відсутності оригіналівдокументів альтернативою є скрін з додатку “Дія”.

Наголошуємо, що за умови офіційного виселення з гуртожитку ліжко-місце за мешканцем НЕ зберігається, на такі місця можуть бути поселені інші особи.

PDF Заява 104.33 KB