Новини
З 29 червня по 13 липня триває прийом заяв та документів на вступ до ЖАТФК абітурієнтів на основі 9 класів--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

На адресу ЖАТФК прийшла привітальна телеграма про студентку коледжу Круть Ірину Олександрівну (відділення «Агрономія», гр. А-22), яка за результатами  проведення онлайн-турніру«Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах», посіла ІІІ місце. Онлайн-турнір відбувся в Державному біотехнологічному університеті.

У привітанні, за підписом в.о.ректора університету Руслана Тихоненка висловлюється щира подяка за високий рівень підготовки студентів та формування стійкого інтересу молоді до тенденцій розвитку провідних галузей України, які відіграють вагому роль в стабілізації економічного розвитку України, підвищення освітнього рівня, набутті світоглядних орієнтацій та розвитку інтелектуального потенціалу нації. Всупереч складним умовам, у заході взяли участь 1342 учасника: це учні ліцеїв, студенти коледжів, технікумів та училищ всіх без винятку областей України. Така кількість бажаючих прийняти участь у заході всеукраїнського масштабу свідчить про незламність волі українського народу та його головної опори та надії – прогресивної та талановитої молоді!

Ці здобутки нашої студентки в онлайн-турнірі розділяє і викладач вищої категорії, старший викладач ЖАТФК Пустовіт Людмила Володимирівна, яка проявила високий професіоналізм та якісну підготовку студентки до онлайн-турніру.

Щиро вітаємо наших призерів та бажаємо нових перемог!

​​​​​​​​​І.М. Можарівська