м. Житомир, вул. Покровська, 96

Колектив Житомирського агротехнічного коледжу вітає Борака Костянтина Вікторовича кандидата технічних наук, заступника директора з навчальної роботи з успішним захистом дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.004.06 на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук зі спеціальності  05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» на тему: «Комплексний підхід підвищення довговічності та зносостійкості робочих органів ґрунтообробних машин».

Вітаємо з дійсним доказом високої кваліфікації! Бажаємо успішного втілення творчих та наукових задумів, натхнення у професійному рості і майбутніх наукових пошуках.

Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, бажаємо неймовірних сил світлого розуму та блискучих ідей для подальшого саморозвитку та самореалізації, гарного настрою, великого щастя!

Нехай основою подальшого розвитку та плідної професійної діяльності буде тільки міцне здоров’я та успіх, натхненна думка та щирі почуття, підтримка рідних і колег.