м. Житомир, вул. Покровська, 96
Сьогодні день народження у людини, яка є знаковим громадським і політичним діячем, відомим не лише на Житомирщині, а й далеко за її межами. Високий професіоналізм і організаторський талант, багатогранна творча натура і неперевершений досвід справжнього господарника.

Нам пощастило, що ця Людина з великої букви – Тимошенко Микола Михайлович, очолює наш коледж.

Вчений, доктор економічних наук, заслужений працівник освіти. Порядна, високоінтелігентна, харизматична особистість. Справжній Лідер, патріот свого краю, безкомпромісний, коли мова йде про питання соціальної справедливості, готовий завжди протягнути руку допомоги, підтримати, вселити віру.

Шановний Миколо Михайловичу!

Маємо прекрасну нагоду ще раз висловити Вам слова глибокої поваги і вдячності. Щиро бажаємо міцного здоров’я і натхнення для досягнення найвищих цілей. Нехай сторицею повертається до Вас усе зроблене добро. А ми щиро віримо, що під Вашим керівництвом Житомирський агротехнічний коледж буде і надалі невпинно рухатися вперед, досягати нових вершин, об’єднувати людей, закоханих у свою професію, у рідну землю, плекати покоління справжніх патріотів Поліського краю, рідної України, професіоналів своєї справи.

Завжди можете розраховувати на нашу підтримку. Довгих та благих літ Вам, сповнених миру, любові, віри і натхнення!