Сьогодні, 27 квітня, день народження у директора Житомирського агротехнічного фахового коледжу, заслуженого працівника освіти України, доктора економічних наук, відомого громадського і політичного діяча Миколи Тимошенка.

Шановний Миколо Михайловичу!

Прийміть щиросердні вітання від колег, усього колективу навчального закладу та слова глибокої поваги і вдячності за щиру любов до свого краю і самовідданість, високий професіоналізм, який дозволяє ефективно реагувати на усі виклики і оперативно вирішувати глобальні і повсякденні питання життєдіяльності коледжу.

Дякуємо за приклад безкомпромісності, коли мова йде про соціальну справедливість, за готовність завжди протягнути руку допомоги, підтримати, вселити віру.

За те, що у найскладніші часи воєнного протистояння, які випали на долю України, зуміли організувати ефективну роботу колективу як у освітньому процесі, так і у рамках благодійної, волонтерської допомоги ЗСУ, вимушеним переселенцям, усім, хто опинився у складних життєвих обставинах.

Щиро бажаємо мирного неба і міцного здоров’я, щоб далі щасливо жити у процвітаючій Україні, будувати її майбутнє, виховувати достойну плеяду справжніх фахівців аграрної справи, які так потрібні нашій державі сьогодні і будуть затребувані завтра, коли Україна отримає перемогу.

Обов’язково настане день, коли наші свята до нас повернуться.

Бо світло перемагає темряву! Бо все буде Україна!

Завжди можете розраховувати на нашу підтримку.

Довгих та благих літ Вам, сповнених миру, любові, віри і натхнення!