Шановні студенти, викладачі, співробітники Житомирського агротехнічного фахового коледжу! Дорогі першокурсники!

Прийміть щиросердні вітання з початком нового навчального року, з Днем знань.
В останній день літа ми урочисто і сердечно вітали в коледжі нове поповнення, наших першокурсників. І ми горді тим, що майже 600 юнаків і дівчат в сьогоднішні непрості для країни часи обрали для реалізації своїх мрій і планів саме наш навчальний заклад. Щоб сумлінно вчитися і стати фахівцями найвищого ґатунку, готовими відроджувати Україну, разом творити її щасливе майбутнє.

Попри виклики військового часу, попри біль і горе, які принесли на нашу землю російські агресори, ми сьогодні не лише самовіддано боронимо свою Батьківщину, а й продовжуємо вчитися, працювати, творити і надихати на звершення. Бо ми мужня, освічена, працьовита нація патріотів і героїв.

Дякую усьому колективу коледжу за професіоналізм, за мудрість і витримку, які дозволили згуртуватися і поєднати викладацьку роботу, волонтерство, турботу про рідних і близьких у цей тривожний для усіх нас час і на достойному рівні провести Вступну кампанію, створити родинну атмосферу комфорту, безпеки, довіри, натхнення, яка завжди була і залишається родзинкою нашого навчального закладу.
Дорогі друзі! Нехай новий навчальний рік, попри всі проблеми і складнощі, буде щедрим на нові професійні досягнення, наукові відкриття та особисті звершення.

Миру нам усім і злагоди! Перемоги і процвітання Україні!

З повагою
Микола Тимошенко,
директор Житомирського агротехнічного
фахового коледжу