Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Шановні викладачі, науковці, співробітники!
Дорогі студенти!

Сердечно вітаю вас з початком нового навчального року! З цієї нагоди бажаю міцного здоров’я, наснаги та наполегливості, щоб досягати нових вершин у науці, навчанні, своєму особистому духовному вдосконаленні та шляхетній праці.

Разом із усією країною коледж відзначає День знань, приймаючи у свої лави рекордне за останні роки поповнення, на яке покладає особливі надії та сподівання.

Така висока довіра до нашого навчального закладу – це результат нашої спільної роботи.
Адміністрація ЖАТК, його викладачі, співробітники, студенти доклали максимум зусиль, щоб частково модернізувати та оновити матеріально-технічну і навчально-методичну базу для здобуття нашими студентами знань і компетенцій найвищого рівня. Для того, щоб їх перебування у стінах коледжу було не лише корисним, а й комфортним, щоб вони почувалися соціально захищеними і мали прекрасні перспективи стати високофаховими спеціалістами, затребуваними на ринку праці, цілеспрямованими і високооплачуваними.
Дякую за плідну і творчу роботу викладачам та усім співробітникам коледжу. Переконаний, ваш професіоналізм, здібності, таланти, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів, котрими пишатиметься Україна.

Із Днем знань!

Микола Тимошенко,
директор Житомирського агротехнічного коледжу