28 вересня у гуртожитках Житомирського агротехнічного фахового коледжу відбувся вечір відпочинку: Віват, першокурснику!”, який підготувати та провели вихователі Ольга Іщук та Юлія Сулла з метою привітати студентів-першокурсників зі вступом у студентське життя.

Метою заходу було сформувати в колективі дружні відносини, згуртованість, відчуття комфорту, а також почуття власної гідності і поваги до інших людей та допомогти усвідомити свою позицію в житті.

У першу чергу всі присутні вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто віддав своє життя за Україну й кому ми завдячуємо можливістю жити,навчатися, спілкуватися.

Студенти вітали один одного прекрасними віршами-настановами та мелодійними піснями, які роблять нас кращими та добрішими. Першокурсників радо та урочисто, після проголошення ними студентської клятви та частування варениками, які приготували власноруч дівчата гуртожитку, прийняли до дружньої родини Житомирського агротехнічного фахового коледжу.

На свято завітали завідувачі відділень, куратори груп, соціальний педагог та психолог коледжу. Із привітальними словом до студентів звернулася заступник директора з виховної роботи Ірина Оліфір.

У добру путь, шановні друзі! Бажаємо вам успіхів у ваших починаннях та яскравих перемог!!!

Фото В’ячеслава Мурашевського