Ректор Державної екологїчної академії післядипломної освіти та управління, д.б.н., член-кореспондент НААН, Заслужений діяч науки і техніки України, Олександр Бондар з робочим візитом з нагоди проведення 17.11.2022 року ІІ Всеукраїнської конференції «Ефективність агротехнологій у зоні Полісся України» відвідав Житомирський агротехнічний фаховий коледж.

В рамках візиту він зустрівся з директором коледжу, д. е. н., Заслуженим працівником освіти і науки України, Миколою Тимошенко, адміністрацією, ознайомився з структурою, що включає: лабораторії, фітобудинок, теплиці, новостворену ділянку фруктового саду та приміщення майбутньої агрохімлабораторіїнавчальні корпуси, читальний зал, бібліотеку, велику актову залу, гуртожитки, стадіон та іншу інфраструктуру.

До слова, Олександра Бондаря вразив своєю потужністю освітній заклад, в якому створено всі необхідні умови для надання якісних освітніх послуг. За результатами робочого візиту були обговорені важливі питання подальшого розвитку коледжу та можливості співпраці.