м. Житомир, вул. Покровська, 96

13-14 жовтня відбулися збори в гуртожитках коледжу. На зустрічі зі обговорили питання, що стосуються правил поведінки, розпорядку дня, умов проживання. З’ясували у студентів перші враження від життя в гуртожитку.

Керівник підрозділу охорони праці та безпеки життєдіяльності  Олександр Сівченко, черговий раз проінформував студентів про порядок дій під час повітряної тривоги та інших надзвичайних ситуацій.

Психолог коледжу Ольга Шаргіна акцентувала увагу на необхідності дотримання здорового способу життя та питаннях успішної адаптації до нового середовища. На необхідності дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в зв’язку з поширенням короновірусної хвороби, інших інфекційних захворювань та проведенні санітарно-гігієнічних заходів наголосила медична сестра Світлана Дормостук.

Підсумки зустрічі підвела заступник директора з виховної роботи Ірина Оліфір.  Запросила студентів до співпраці в організації виховних заходів. Наголосила на необхідності прояву ініціативи з боку студентів для організації цікавого дозвілля. Відмітила, що на період навчання гуртожиток для студентів їх другий дім і життя в ньому буде залежать не тільки від працівників так і від самих мешканців.