Новини
Розпочато реалізацію розсади ранніх овочевих культур--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Захищено дипломні, закінчилися іспити, нічні зубріння, переживання за оцінки… За плечима – неповторна юність, попереду – насичене подіями цікаве доросле життя. А сьогодні – хвилююча мить, урочисте вручення дипломів!

Випускники вісімнадцятий випуск молодших спеціалістів відділення «Будівництво та цивільна інженерія», які, обравши цікаву та важливу професію «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання», усвідомили, що знання для них – це засіб для подолання життєвих рубежів, тому йшли до своєї мети впевнено й цілеспрямовано.

Цьогоріч диплом з відзнакою отримав Президентський стипендіат – Беспрозванний Денис. Це фахівець третього покоління працівників газового господарства вже працює за спеціальністю. В цей нелегкий час для нашої країни декілька випускників обрали собі нелегкий шлях – взяти до рук зброю і захищати Україну, інші вже працюють за фахом, а дехто готується продовжувати навчання  та здобувати вищий рівень підготовки фахівців.

Вручення дипломів пройшло в досить незвичній обстановці, але директор коледжу Микола Михайлович Тимошенко знайшов саме такі слова, які запали в душу кожного випускника.

Шановні випускники!

У ці нелегкі часи, усвідомлюючи всі ризики і складності реального життя, та з огляду на перспективи мирної відбудови України у майбутньому, ви отримали дипломи молодшого спеціаліста. Здається, зовсім нещодавно ви         раділи з того, що стали першокурсниками, а сьогодні закінчується цей важливий етап         вашого життя. Це водночас радісна та сумна подія, адже студентські роки –  неповторні! Зараз ви – вже молоді спеціалісти, стоїте на  порозі серйозного життєвого вибору: дехто з вас продовжать навчання, а хтось піде працювати.

Не втрачайте того ентузіазму та наполегливості, з якими вчились, та застосовуйте їх в своєму майбутньому! Отримавши дипломи, ви почнете будувати власну кар’єру. Доля може розвести вас у різні кінці світу. Моя вам порада: не забувайте ваших одногрупників, не забувайте коледж.

З часом ви зрозумієте, що дружба, яка тривала в студентські роки і зазнала радість перемог, сум невдач, дружба, яка гартувалась у гуртожитку, де завжди могли підтримати та допомогти у скрутну годину, де ви разом проводили безсонні ночі за книжками – все це той безцінний багаж спілкування, який варто зберегти на все життя.

Тож цінуйте вашу дружбу. Не забувайте й свою альма матер, адже саме тут ви змогли отримати ваш перший капітал – професійні знання. Далі – ви будете лише примножувати його, набуваючи досвіду навчаючись в інших закладах освіти або вже в практичній площині.

І на цьому шляху я бажаю вам успіху в усіх починаннях! Я впевнений, що суспільство отримає гарних фахівців і ми в майбутньому ще почуємо ваші імена.

Мисліть творчо, досягайте своєї мети та будьте впевненими в собі! З гордістю несіть звання випускника Житомирського агротехнічного фахового коледжу!

До нових звершень!

На вручення дипломів завітали мами випускників, які звернулися зі словами подяки до адміністрації коледжу, всьому педагогічному колективу – за невтомну працю підготовки спеціалістів, працівникам гуртожитку та їдальні – за постійну підтримку студентів.