Музейний комплекс став центром волонтерського руху в ЖАТК. Багато  добрих справ на рахунку студентського та педагогічного колективу.

За кожною волонтерською групою закріплено певного ветерана війни та праці. Волонтери надають посильну допомогу  ветеранам: відвідують, вітають зі святами, а найголовніше, – підтримують дружнє спілкування, яке так необхідне літнім людям.

Протягом багатьох років студенти-волонтери опікували паралізованого художника Костянтина Камишного, картини якого прикрашають наш музей, учасницю Сталінградської і Курської битв Валентину Баранюк, польсько-радянську розвідницю Надію Ткачук.

Проведення благодійних акцій – традиція нашого закладу

Студенти та викладачі є активними учасниками акцій, які традиційно проводяться в коледжі: «Милосердя», «Ветеран живе поруч», «Врятуймо життя», міської благодійної акції «Разом до життя». Неодноразово ми надавали адресну допомогу онкохворим дітям та хворим студентам коледжу, які потребували допомоги.

Немає в світі малюка, котрий в очікуванні на Святого Миколая не мріяв би про щось особливе. Хіба можливо описати ту радість, коли дитина отримує свій подарунок?

Ось  тому кожного року ми збираємося до них в гості, а для цього і проводимо благодійну акцію «Святий Миколай  іде до сиріт та хворих дітей». Волонтери відвідують дітей хворих на фенілкетонурію. Студенти та викладачі готують для них спеціальні подарунки: фрукти, сухофрукти, соки, адже  ці діти зовсім не вживають білкової їжі. І звичайно, казкову зустріч зі Святим Миколаєм.

Студенти-волонтери залюбки відвідують Житомирський військовий госпіталь. Там дійсно нас чекають, бо ми даруємо пораненим бійцям гарний настрій, веселі пісні, позитивне спілкування та смаколики.

Неодноразово зібрані продукти харчування та засоби особистої гігієни були відправлені в зону АТО для військовослужбовців 95-ї Житомирської аеромобільної бригади.

Для військовослужбовців  79-ї Десантно – штурмової бригади волонтери коледжу на зібрані кошти придбали комплекти постільної білизни та інструменти для ремонту техніки.

Цікаво, змістовно, з патріотичним піднесенням відбуваються зустрічі в музейному комплексі з військовослужбовцями, учасниками  АТО – нашими випускниками, працівниками, земляками.