Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

1866– 1934
155 років від дня народження

«Михайло Грушевський сполучає в собі дві гігантські творчі постаті: найбільший дослідник тисячолітньої історії України і найбільший творець живої історії – великого відродження України 20 століття».

29 вересня 2021 року виповнилося 155 років від дня народження дослідника тисячолітньої історії України і найбільшого творця живої історії – великого відродження України 20 століття – Михайла Грушевського.

З метою увічнення пам’яті видатного дослідника, історика, науковця М. Грушевського, до 155-річчя від дня народження 19 жовтня 2021 року у Житомирського агротехнічному фаховому коледжі проводиться науково-практична викладацько-студентська конференція «Михайло Грушевський: історичні поступи та здобутки».

Метою конференції є ознайомлення з постаттю найбільшого дослідника тисячолітньої історії України Михайлом Грушевським та привернення уваги студентської молоді до історичної постаті історика, осмислення та усвідомлення його ролі і місця у процесі українського державотворення та науки.

У конференції візьмуть участь викладачі кафедри суспільних і гуманітарних дисциплін, циклової комісії філологічних дисциплін, фізичного виховання та студенти Житомирського агротехнічного фахового коледжу.