Новини
З 29 липня по 23 серпня 2022 року розпочинається прийом електронних заяв від вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра--Оголошується набір одинадцятикласників до ЖАТФК. Ти можеш вступити на бюджетну форму навчання без тесту НМТ!
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Давно вже не збиралися разом, не лунала музика у стінах рідного коледжу. А все через те, що в наш дім прийшла війна. І навчання проходить, в основному, дистанційно, поза межами навчального закладу. А масові заходи відбуваються все рідше і рідше. Та нині тут особливий привід зустрітися. Адже на кінець червня припадає випуск на відділенні «Будівництво та цивільна інженерія» Житомирського агротехнічного фахового коледжу. Група у складі 19 студентів – цих заповзятих хлопців і дівчат, сьогодні ще усі разом, під «прицілом» фотокамер посміхаються, жартують. А завтра на них чекають у сфері досить важливої та перспективної галузі, де так потрібні їхні спеціальності: Обслуговування устаткування систем водопостачання та водовідведення. До речі 28 випуск.

Цей день у випускників особливий і погода надворі теж якось по-літньому, особлива, теплими променями сприяє їхньому гарному, піднесеному настрою. До зали завітали не лише керівники навчального закладу, викладачі, куратори, а й батьки, гості та друзі наших випускників. Радість одна на всіх. У першому ряду неабияк заклопотана завідувачка відділення Наталія Володимирівна Пилипчук, яка завжди була поряд зі своїми вихованцями. І ось у такі хвилини особливо хотілося б привітати, підтримати, сказати напутнє слово їм, уже дорослим і самостійним.

А випускникам й справді є чим порадувати своїх наставників. Відмінниками у навчанні, Сластухіна Вероніка, Козачок Катерина, Нестерчук Ангеліна, Перегуда Петро. Досить активно проявили себе у громадському житті Зозуля Арсен, Піонтківський Дмитро, Губецький Олександр. А ось Ковальчук Роман, Забродський Владислав не словам а ділом неодноразово допомагали у нелегкий час. Миклуха Дмитро виявив бажання йти на службу до Збройних Силах України. Крім того, багато хто планує здобувати повну вищу освіту, а хтось – поєднати заочне навчання з трудовою діяльністю. Словом – у кожного своє бажання і свій вибір. Та все ж більшість з вас сьогодні прощається зі своїм безтурботним студентським життям.

Відтак у своїх коротких, хвилюючих виступах випускники, схиляючись перед вашою мудрістю, дорогі вчителі, обіцяють не підвести вас, керуватися в житті вашими уроками людяності й справедливості, з честю пронести звання студента Житомирського агротехнічного фахового коледжу. І тут, звісно ж, особливо приємно було чути слова глибокої вдячності на адресу куратора А.В. Беляка, якого студенти цінують – за турботу і любов до дітей. А тепер у них попереду – незвідана даль, нові життєві випробування, які доведеться вже долати самостійно.

Підготував Беляк А.В.