Новини
З 29 червня по 13 липня триває прийом заяв та документів на вступ до ЖАТФК абітурієнтів на основі 9 класів--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

21 та 22 червня 2022 року на відділенні «Будівництво та цивільна інженерія» проведено завершальний етап освітнього процесу – Державна атестація здобувачів освіти із спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньо-професійною програмою «Обслуговування устаткування систем водопостачання і водовідведення».

Оцінювання проводила екзаменаційна комісія, до складу якої увійшли висококваліфіковані спеціалісти – викладачі коледжу на чолі з головою комісії інженером-проектантом ТОВ «МАГІЯ КОМФОРТУ ПЛЮС» Юлією Охмак, яка представляла виробничий галузевий напрямок і оцінювала знання здобувачів освіти із врахуванням сучасних вимог до проектування та влаштування водопровідних, каналізаційних та санітарно-технічних систем будівель.

Державна атестація здобувачів освіти проводилася письмово у формі комплексного кваліфікаційного екзамену за окремими дисциплінами циклу професійно-практичної підготовки на відкритих засіданнях екзаменаційної комісії. Кожен випускник-здобувач освіти виконував завдання екзаменаційного білету та відповідав на додаткові запитання членів екзаменаційної комісії. Рішення про оцінювання складання державної атестації приймались відкритим голосуванням.

Окремі випускники такі як: Петро Перегуда, Вероніка Сластухіна, Катерина Козачок, Ангеліна Нестерчук, Арсен Зозуля, Дмитро Піонтківський показали відмінні професійні знання, ініціативно обґрунтовували свої відповіді, використовуючи порівняння набутого досвіду в Україні та в країнах Євросоюзу.

Члени державної екзаменаційної комісії відмітили гарну якість підготовки здобувачів освіти, повноцінність відповідей, практичний досвід, амбіційність, креативність і гарний настрій – саме такі позитивні результати цьогорічної підсумкової атестації дев’ятнадцяти випускників групи БЦІ-42в.

Вітаємо всіх випускників групи БЦІ-42в із успішним завершенням навчання!

Від щирого серця бажаємо подальшого кар’єрного росту за обраноюнадзвичайно актуальною і необхідною спеціальністю!

Усього Вам найкращого!