Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Студенти Житомирського агротехнічного фахового коледжу відділення “Агроінженерія” групи Аі-11, Аі-25, Аі-32, Ат-3бстн відвідали Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова.

Музей ім. С.П. Корольова в Житомирі – це єдиний музей космонавтики в Україні, гордість всієї країни.
Музей складається з декількох експозицій. Перший корпус – будинок Сергія Павловича Корольова, в якому він народився і жив довгий час. Другий корпус представлений космічними експонатами, де зібрано велику кількість різних унікальних предметів, що представляють всю історію ракетобудування і космонавтики. В експозиції «Космос» представлена колекція зразків космічної техніки, обладнання, спорядження космонавтів, а також документи, фотографії, сувеніри з космічної тематики. Окремий тематичний комплекс складають музейні предмети, які стосуються розвитку космонавтики в Україні. Кожен експонат – це не просто черговий технічний об’єкт, він має свою унікальну історію.

Студенти нашого коледжу дізналися історію зародження і розвитку космонавтики та нелегку долю Сергія Павловича Корольова – нашого співвітчизника, вченого у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктора, який є основоположником практичної космонавтики.