м. Житомир, вул. Покровська, 96

Саме так можна сказати про професійні здібності студента відділення «Агроінженерія» групи Аі-35стн  Нюню Дмитра, що вступив до Житомирського агротехнічного коледжу у вересні місяці поточного навчального року, після закінчення Державного навчального закладу «Бердичівське вище професійне училище». Здобуваючи освіту в училищі Дмитро отримав міцні фахові знання зі спеціальності.

Після вступу до коледжу Д. Нюня вирішив поєднати навчання з виробництвом, адже він має гарні професійні навички, і розпочав навчання за дуальною формою здобуття освіти. Наразі студент працює в СФГ «Подільське» Бердичівського району Житомирської області. В процесі здобуття освіти за дуальною формою він постійно підтримує зв’язок з навчальним закладом, якісно працюючи на виробництві.

На підприємстві Дмитро виконує ремонт, сервісне обслуговування енергетичних засобів, сільськогосподарських машин, як вітчизняного так і провідних фірм зарубіжного виробництва: John Deere, Amazone. Зараз, під час посівної кампанії, він здійснює весь комплекс робіт з виробництва різноманітних сільськогосподарських культур.

Тихий, подекуди навіть непомітний на заняттях, Дмитро повністю розкрив свій потенціал на практиці. Відповідальності йому не займати, так само як і відданості справі. А любов до землі, яку він має змалечку, обов’язково віддячить сторицею! Так тримати, хлопче! Ми пишаємося тобою!

Завідувач відділення «Агроінженерія» В.Г.Руденко
Куратор групи Ю.В.Малихін