З 01 по 29 березня студенти Житомирського агротехнічного коледжу ІІІ курсу навчання, відділення «Будівництво та цивільна інженерія» Житомирського агротехнічного коледжу були направлені для проходження навчальної практики з «Експлуатації систем газопостачання» на  підприємство – АТ «Житомиргаз» для закріплення теоретичних знань та безпосереднього знайомства з майбутньою спеціальністю.

Для знайомство з діяльністю підприємства було розроблено графік та закріплено студентів за такими службами як:

  1. Група експлуатації мереж (ГЕМ);
  2. Внутрішньобудинкова система газопостачання (ВБСГ);
  3. Газорегуляторні пункти та газорегуляторні установки (ГРП);
  4. Контрольно приладове обстеження (КПО);
  5. Електрохімзахист (ЕХЗ);

Робота на постах та ознайомлення з «життєвим циклом» послуг обслуговування безпосередньо пов’язано з майбутньою професією, що викликало багато запитань та обговорень, де фахівцями підприємства були надані відповіді на всі питання здобувачів освіти.

Проведення такої практики для вивчення спеціальних дисциплін дає можливість кращого розуміння на що слід  звертати увагу, а також наглядно побачити застосування газового обладнання та засобів управління і захисту.

Лише наполеглива праця та розкриття власного потенціалу допоможе успішно опанувати омріяну спеціальність та стати справжніми професіоналами у своїй справі.