м. Житомир, вул. Покровська, 96

Студенти Житомирського агротехнічного коледжу відділення “Агроінженерія” групи Аі-41 – Войцехівський Руслан, Гордюшин Руслан, Ковальчук Даніл та групи Аі-22 – Сергійчук Олександр, Дідковський Денис здобули перемогу у Конкурсі молодіжних екологічних ініціатив, що підтримується Програмою малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду (ПМГ ПРООН-ГЕФ).

Майбутня професія наших переможців тісно пов’язана з автомобільним транспортом та сільськогосподарською технікою. Разом з тим, зважаючи на глобальну проблему забруднення довкілля шкідливими викидами автотранспорту, виникла ідея розробити інноваційний інформаційний стенд, що буде висвітлювати проблеми та недоліки традиційного транспорту з бензиновими двигунами, шкідливий вплив відпрацьованих газів на навколишнє середовище та переваги екологічно чистого транспорту. Даний стенд планується розмістити в лабораторії відділення «Агроінженерія».

Наше майбутнє залежатиме від того, в якому навколишньому природному середовищі ми житимемо. І це залежить від громадянської та екологічної свідомості кожного з нас. Навчальний інформаційний стенд популяризуватиме екологічний вид транспорту та збереження навколишнього середовища, буде сприяти екологічному розвитку молоді, формуванню відповідального ставлення за майбутнє нашої планети та поколінь.

Маємо надію, що сьогоднішня перемога наших студентів – стане початком створення надійної платформи для подальшої розробки екологічних проектів екологічного розвитку та розширить можливості молоді в захисті та охороні довкілля.

Вітаємо переможців та висловлюємо щиру вдячність ПМГ ПРООН-ГЕФ, Мережі ОГС «Зелена Житомирщина» та всім організаторам Конкурсу Молодіжних ініціатив за надану можливість бути учасниками Конкурсу та впроваджувати наш проект! Ми будемо раді новим знайомствам та можливостям!

Бажаємо всім успіхів!

http://www.zelena.org.ua/news/konkurs-molodizhnyh-ekologichnyh-iniciatyv-pmg-proon-gef-zaversheno-vitayemo-peremozhciv