м. Житомир, вул. Покровська, 96

19.10.2021р. на відділенні «Будівництво та цивільна інженерія» Житомирського агротехнічного фахового коледжу відбувся відкритий поза аудиторний захід по підведенню підсумків проходження виробничо-технологічної практики студентами групи БЦІ-41г, БЦІ-41г СТН.

Згідно  навчального плану в період з 07 червня по 17.липня 21р. студенти третього курсу спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» проходили виробничо-технологічну практику.

Перед початком практики були  проведені збори студентів групи БЦІ-41г, де відбувся глибокий аналіз спеціалізації підприємств, з якими були укладені договори для проходження виробничо-технологічної практики.

Аналіз показав, що базовими підприємствами практики для студентів нашої спеціальності є АТ «Житомиргаз» (м.Житомир) і його структурні підрозділи та районні відділення. А саме: -16 чол. Та ТОВ «Елефант-комфорт» 2 чол.

Перевірку практики студентів здійснювали викладачі Беляк А.В. та Гнатюк О.Ф. У відділах кадрів цих підприємств викладачі ознайомлювалися з відповідними наказами на проходження практики та призначенням керівників практики студентів від підприємств а також із записами в журналах реєстрації інструктажів по техніці безпеки.

Кожен із керівників практики від навчального закладу особисто спілкувався з керівниками управлінь, відділень та начальниками служб, в яких студенти проходили практику, виїжджали на об’єкти, знайомилися з робочими місцями студентів. Відгуки про проходження практики студентами були, в основному, позитивними.

Метою заходу є: систематизація та аналіз результатів проходження виробничо-технологічної практики студентами. Виявлення умінь знаходити рішення у виробничих ситуаціях, спрямування набутих практичних  навичок та знань для роботи над курсовими та дипломними проектами та в подальшому в роботі за фахом.