Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Із року в рік студенти Житомирського агротехнічного фахового коледжу мають можливість проходити закордонну практику (Велика Британія, Данія, Німеччина, Норвегія).

На відділенні «Агроінженерія» можливість пройти закордонну практику одержують студенти навіть ІІІ курсу, які успішно навчаються та мають високий рівень знань.

Студент групи Аі-33 Петро Заєць був направлений на сільськогосподарське підприємство «Röβ GbR», яке знаходиться поблизу міста Франкенталь, Німеччина. Господарство займається вирощуванням картоплі, салатної цибулі, шпинату, броколі, кольрабі, капусти та ревеню. Основною роботою студентів є догляд, збирання та пакування цієї сільськогосподарської продукції.

Закордонна практика – це не лише шанс отримати практичні навички у виконанні різних технологічних процесів, але і гарна можливість покращити свої знання у володінні іноземною мовою.