м. Житомир, вул. Покровська, 96

Сільське господарство України потребує технологічного переозброєння вітчизняними високоефективними, надійними, енергозберігаючими технічними засобами. Не менш важливим є підготовка висококваліфікованих спеціалістів, які зможуть працювати на сучасній техніці. Саме для вирішення цих завдань в Житомирському агротехнічному коледжі на відділенні «Агроінженерія» була заснована Всеукраїнська конференція студентів та науковців, яка має назву «Перспективи та тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин та знарядь».

31 березня 2021 року завдяки наполегливій праці кандидата технічних наук, доцента, член-кореспондента Інженерної академії наук, завідувача кафедри “Агроінженерія” Герука С.М. та членів цієї кафедри, циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальності “Агроінженерія” та адміністрації Житомирського агротехнічного коледжу була проведена чергова VII науково-практична конференція, яка стала вже традиційною і отримала широкий відголос по всій Україні та за її межами.

На запрошення взяти участь у конференції відгукнулися вищі навчальні заклади та організації майже зі всіх регіонів України. Прийняло участь 20 організацій та підприємств, з них 3 організацій із-за кордону. Нами було отримано матеріали, з них більшість з Республіки Білорусь. Прийняли участь у конференції провідні науковці України та зарубіжжя.

Метою конференції було залучення студентів, аспірантів, молодих вчених до науково-практичної діяльності; пошуку рішень з актуальних проблем механізації сільського господарства, встановлення контактів між вченими, обмін науковими результатами та дослідницьким досвідом.

Такі заходи дають змогу більш продуктивно працювати над вирішенням різноманітних технологічних і технічних проблем, залучати більше студентів та аспірантів до наукової роботи і більш тісно співпрацювати з навчальними закладами всієї України та за її межами.

Організаційний комітет висловлює щиру вдячність учасникам та організаторам конференції.

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Підготували матеріал:
Борак К.В.,
Руденко В.Г.,
Герук С.М.,
Добранський С.С.