Новини
Перехід на дистаційне навчання з 3 березня!
м. Житомир, вул. Покровська, 96
Шановні автори!
Запрошуємо Вас до публікації у зарубіжному науковому журналі “PNAP. Scientific Journal of Polonia University Periodyk Naukowy Akademii Polonijnej”

Термін прийняття матеріалів – 2 квітня 2021 року

Заповнити заявку

Наукова стаття, опублікована у науковому журналі «PNAP», вважається публікацією у періодичному науковому виданні держави, яка входить до Організації економічного співробітництва та розвитку та Європейського Союзу відповідно до п. 2.2 Наказу Міністерства освіти і науки України «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» №1220 від 23 вересня 2019 р. (для здобуття наукового ступеня кандидата та доктора наук); відповідно до п. 11 Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 р. № 167 (для присудження ступеня доктора філософії).

До друку приймаються наукові статті докторів та кандидатів наук, молодих науковців (аспірантів, здобувачів), а також практикуючих фахівців у галузі транспорту.

Мова публікації: англійська, французька, німецька, італійська та інші мови ЄС.

Для публікації статті в журналі «PNAP» № 6, 2020 необхідно до 2 квітня надіслати на електронну пошту редакції pnap@cuesc.org.ua такі матеріали:
1. Статтю, оформлену згідно всіх вимог, що пред’являються редакцією.
Авторам, чиї статті не відповідають вимогам, може бути відмовлено у публікації.
2. Квитанцію про сплату.
Реквізити для сплати публікації надаються автору після вдалого проходження рецензування статті. Про результати рецензування автору буде повідомлено протягом 4-5 днів з дня отримання редакцією матеріалів.
3. Обов’язково заповнити заявку для публікації.

Розсилка друкованих примірників журналу відбудеться 4 червня 2021 року. Електронна версія журналу буде розміщена на офіційному сайті за цим посиланням.

Детальна інформація про видання міститься на сайті та в інформаційному листі.

PDF Інформаційний лист 816.56 KB