16-18 жовтня 2022 року на базі Житомирського агротехнічного фахового коледжу відбулася XXIII Міжнародна наукова конференція присвячена пам’яті академіка Петра Василенка «Сучасні проблеми землеробської механіки», яку доручила нашому навчальному закладу провести шанована наукова спільнота України в сфері сільськогосподарського виробництва.

З різних куточків нашої землеробської країни зїхалися не байдужі науковці з пропозиціями вирішення проблем, які накопичились, які жваво обговорювали на протязі декількох днів.

Організацією конференції займалися викладачі спеціальних дисциплін відділення «Агроінженерії», які входять до складу кафедр «Агроінженнерії», «Загально-технічних дисциплін», «Автомобільного транспорту» та циклової комісії «Агроінженерії» під відповідальним керівництвом заступника директора з навчальної роботи і завідуючого відділенням «Агроінженерії».

Плідно попрацювавши, підсумовуючи результати проведення конференції, учасники-гості файно і, з вдячністю, відгукнулися про організацію, гостинність працівників коледжу та умови проживання.

Така важлива конференція могла б бути проведена на базі академії, чи університету, але Житомирський агротехнічний фаховий коледж велику довіру до себе виконав на відмінно.

Викладач кафедри загально-технічних дисциплін Андрій Довбиш