м. Житомир, вул. Покровська, 96

3 25 листопада по 10 грудня 2021 року в Житомирському агротехнічному фаховому коледжі проходила акція «16 днів проти насильства» з метою популяризації правової освіти серед студентів, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

У рамках акції в бібліотеці коледжу була обладнана тематична виставка просвітницької літератури «Попередження насильства в сім’ї». Здобувачі освіти мали змогу переглянути відеоролики «Зупинимо насильство», «Постраждалим може бути будь-хто. Навіть ти.». 

Практичний психолог провела анкетування зі студентами «Вивчення проявів насильства в студентському середовищі», та цикл тренінгів «Не мовчи – насильство руйнує життя».

Викладач історії та правознавства Подкур В.О. провів інтерактивні бесіди зі студентами перших курсів відділення «Агроінженерія» на теми: «Домашнє насилля: злочин про який не говорять», «Домашнє насильство: кого і за що карає закон?».

Куратори навчальних груп активно долучились до різноманітних  виховних заходів (бесід, тренінгів, круглих столів) на теми: «Я маю право жити без насильства», «Здоров’я – найбільша цінність у житті», «Жорстокість у молодіжному середовищі», «Ми всі рівні».

Не залишились осторонь і вихователі гуртожитків, які разом зі своїми студентами обговорили проблемні теми: «Зупини насильство. Не будь байдужим», «Насильство в сім’ї», «Торгівля людьми».

Якщо у ваших  відносинах з близькими (оточуючими) присутній моральний тиск, примус, маніпуляції, образи чи приниження, що  свідчить про ознаки домашнього насильства, або вам стало відомо про факти торгівлі людьми – ви  можете повідомити про це людей, яким ви довіряєте: родичів, працівників соціально-психологічної  служби, кураторів або скористатись телефонними номерами:

  • 15-47 – безкоштовна цілодобова «гаряча» лінія для жертв домашнього насильства;
  • 116-123 (з мобільного) та 0 800 500-335 (зі стаціонарного) – безкоштовна національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства;
  • 116-111 (з мобільного) та 0 800 500-225 (зі стаціонарного) – національна дитяча «гаряча» лінія
  • 0 800 213-103 – цілодобова гаряча лінія безоплатної правової допомоги.

Соціально-психологічна служба